Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A A

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariat@zst.resman.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Dzień Otwarty Zespołu Szkół Technicznych

Opracowanie: Waldemar Radecki. Opublikowano: 19 października 2022r.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, dyrekcji ten wyjątkowy dzień promocji naszej szkoły wypadł znakomicie. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia. Tuż przed godziną ósmą w naszej placówce zaczęli pojawiać się pierwsi goście. Odwiedzili nas uczniowie z wielu szkół podstawowych nie tylko z terenu Rzeszowa. Wszystkich osobiście powitali przedstawiciele kierunków kształconych w ZST. Przekazali oni informacje na temat przebiegu Dnia Otwartego i brali pod swoją opiekę młodszych kolegów i koleżanki podczas oprowadzania ich po szkole.

Dużą atrakcję stanowiły stoiska przygotowane przez nauczycieli i naszych techników, czyli elektroników, mechaników, informatyków, programistów, specjalistów od reklamy oraz uczniów z klas wojskowych. Można było zadawać pytania nauczycielom , wypróbować sprzęt pod bacznym okiem naszych uczniów, poznać tajemnicę każdego zawodu oraz możliwości zdobycia pracy.
Przy okazji Dnia Otwartego wielu naszych uczniów zaprezentowało swoje talenty. ZST może pochwalić się licznymi sukcesami, znakomitą młodzieżą, która w murach naszej szkoły rozwija swoje skrzydła w dziedzinie, którą się interesuje. Bez ich zapału i kreatywności nie udało by się stworzyć tak wspaniałej atmosfery panującej w tym dniu. Serdeczne podziękowania należą się także nauczycielom, którzy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie Dnia Otwartego.