Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A A

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariat@zst.resman.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

IX Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej

Opracowanie: Edyta Niemiec. Opublikowano: 24 luty 2023r.

Już wkrótce kolejna, dziewiąta odsłona Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej. Wydarzenie rozpocznie się 2 marca br. o godzinie 9:00 w budynku V przy al. Powstańców Warszawy 12. Organizatorami tego wydarzenia są rzeszowskie szkoły zawodowe, zrzeszone w Klastrze Edukacji Zawodowej i Technicznej (w tym i nasza szkoła) oraz Politechnika Rzeszowska, która udostępni swoje aulę i sale wykładowe dla gości Salonu.

Nasze zaproszenie kierujemy szczególnie do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, do ich nauczycieli i rodziców - nie tylko z Rzeszowa, ale również jego okolic i całego regionu. W tym dniu będzie można zapoznać się z bardzo bogatą ofertą edukacyjną szkół zawodowych. Program Salonu jest różnorodny, m.in. odbędzie się konferencja na temat nauczania zawodowego, połączona z debatą uczniowską, będą konkursy, ciekawe lekcje pokazowe, pokaz mody w strojach branżowych, konsultacje z doradcami zawodowymi. Zaprezentują się również koła naukowe Politechniki Rzeszowskiej.

Każdy uczeń szkoły podstawowej, który pojawi się w tym dniu na Salonie na pewno nie będzie się nudził, żałował czasu poświęconego temu wydarzeniu. Liczymy również, że ułatwi mu to wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy!