Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A A

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariat@zst.resman.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Sukces naszego ucznia podczas finału konkursu w Warszawie

Opracowanie: Iwona Sloczylas-Pilat. Opublikowano: 26 czerwca 2024r.

Krzysztof Prucnal z klasy II F wraz z Panią Iwoną Skoczylas-Pilat brał udział w uroczystości wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży Szkolnej pod hasłem "MÓJ LAS". Uczeń otrzymał z rąk Sekretarza Generalnego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Pani Anny Staniszewskiej III nagrodę w IV kategorii wiekowej na szczeblu centralnym W konkursie wzięły udział uczennice i uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W I etapie (regionalnym) XXXVII edycji konkursu uczestniczyło ponad 2000 osób. W drugim etapie (centralnym) zostały ocenione 103 prace. Główny Sąd Konkursowy nagrodził 30 prac w czterech kategoriach wiekowych.

Sukces naszego ucznia podczas finału konkursu w Warszawie Sukces naszego ucznia podczas finału konkursu w Warszawie Sukces naszego ucznia podczas finału konkursu w Warszawie

Fundatorem nagród były: Lasy Państwowe oraz Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddziały w: Olsztynie, Szczecinie i Warszawie. Wydarzenie odbyło się 5 czerwca br. w Warszawie w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy przyrodniczo - leśnej, promowanie walorów przyrodniczo - turystycznych polskich lasów i podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Krzysztof pod opieką merytoryczną Pani Iwony Skoczylas - Pilat napisał pracę na temat: "Las a społeczeństwo". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces naszego ucznia podczas finału konkursu w Warszawie