Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A A

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariat@zst.resman.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Score Hunter Junior

Opracowanie: Aneta Tereszkiewicz. Opublikowano: 18 czerwca 2024r.

Z ogromną radością i dumą informujemy o wyjątkowych osiągnięciach naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Biuro Informacji Kredytowej we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ wzięło w nim udział aż 11 472 uczniów oraz 155 szkół z całej Polski. Szczególne gratulacje należą się Jakubowi Kołtonowi z klasy 4c, który zajął 6. miejsce w kraju! To niesamowite osiągnięcie, biorąc pod uwagę ogromną konkurencję. Jakub wykazał się nie tylko wiedzą, ale i determinacją oraz zaangażowaniem, co pozwoliło mu osiągnąć tak wysoki wynik. Jego sukces jest dowodem na to, że ciężka praca i pasja przynoszą wymierne rezultaty.

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Score Hunter Junior Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Score Hunter Junior Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Score Hunter Junior

Nasza szkoła również może pochwalić się znaczącym osiągnięciem. Spośród 155 zgłoszonych szkół, zajęliśmy 11 miejsce w kraju! To wielki sukces całej naszej społeczności szkolnej - uczniów, nauczycieli oraz rodziców, którzy wspólnie pracują na wspólny sukces szkoły. Serdecznie gratulujemy Jakubowi oraz wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za ich wsparcie i poświęcenie. Ten wynik motywuje nas do dalszej pracy i pokazuje, że jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi w kraju. Życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki za przyszłe osiągnięcia naszych uczniów!