Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A+ A++

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariatzst@edu.erzeszow.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz

Opracowanie: Jacek Kozłowski. Opublikowano: 30 maja 2026r.

26 maja 2026 roku uczniowie klas 3c oraz 1a uczestniczyli w wyjątkowym spływie kajakowym rzeką Wieprz, położoną na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Po krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa wszyscy uczestnicy wyruszyli w trasę z miejscowości Obrocz do Zwierzyńca (ok. 7 km). Podczas spływu uczniowie mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy Roztocza, obserwować bogatą faunę i florę regionu oraz cieszyć się spokojem i bliskością natury. Wspólna wyprawa była nie tylko doskonałą formą aktywnego wypoczynku, ale także okazją do sprawdzenia swoich umiejętności kajakowych i integracji uczestników. Zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia było wspólne grillowanie i pieczenie kiełbasek. Po smacznym posiłku wszyscy udali się w drogę powrotną do Rzeszowa. Uczniowie oraz opiekunowie wrócili z wyjazdu bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Opiekunami uczniów byli Maria Kobylska oraz Jacek Kozłowski.

Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz
Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz
Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz Klasy 1a i 3c na spływie kajakowym rzeką Wieprz