Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A+ A++

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariatzst@edu.erzeszow.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Mechanicy z ZST na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym

Opracowanie: Marek Urbanik. Opublikowano: 30 maja 2026r.

W dniu 30 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w miejskim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3g w zawodzie technik mechanik: Dominik Świder, Jakub Skwira oraz Szymon Urban. Opiekę nad uczniami sprawował Pan Marek Urbanik. Turniej ma na celu krzewienie kultury bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podnoszenie wiedzy z zakresu przepisów prawa o ruchu drogowym wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej. Na szczególne uznanie zasługuje wynik indywidualny Dominika Świdra, który uplasował się na drugim miejscu podium (ex aequo z innym uczestnikiem). Serdecznie gratulujemy naszym mechanikom postawy i sportowego ducha.

Mechanicy z ZST na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym