Mechanicy z ZST na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym
W dniu 30 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w miejskim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3g w zawodzie technik mechanik: Dominik Świder, Jakub Skwira oraz Szymon Urban. Opiekę nad uczniami sprawował Pan Marek Urbanik. Turniej ma na celu krzewienie kultury bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podnoszenie wiedzy z zakresu przepisów prawa o ruchu drogowym wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej. Na szczególne uznanie zasługuje wynik indywidualny Dominika Świdra, który uplasował się na drugim miejscu podium (ex aequo z innym uczestnikiem). Serdecznie gratulujemy naszym mechanikom postawy i sportowego ducha.
