Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A A

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariat@zst.resman.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Sukcesy naszych uczniów w konkursie "Wybieram zawód przyszłości"

Opracowanie: Aneta Tereszkiewicz. Opublikowano: 5 stycznia 2024r.

Nasi uczniowie: Bartosz Pietrzyk (klasa 1d) oraz Maksymilian Drostek (klasa 2f) zajęli drugie miejsca w podkarpackim konkursie "Wybieram zawód przyszłości". Pierwszy z nich w kategorii dokumenty aplikacyjne na stanowisko programisty, a drugi - dokumenty aplikacyjne na stanowisko prawnika. Konkurs został zorganizowany przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie i I LO w Łańcucie, gdzie odbyły się finałowe przesłuchania. Zgłosiło się do niego czterdziestu uczestników z całego Podkarpacia, spośród których jury wyłoniło dziewięciu finalistów. Ich zadaniem było przygotowanie CV i LM w języku polskim i angielskim w 3-ch kategoriach: programista/ka, prawnik/czka, pielęgniarz/ka. Regulamin konkursu umożliwiał przesłuchania otwarte, zatem uczniowie z Rzeszowa, Ropczyc, Krosna, Przeworska, Przemyśla i Łańcuta zaprezentowali swoje umiejętności w obecności nie tylko członków jury, ale również publiczności.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie 'Wybieram zawód przyszłości' Sukcesy naszych uczniów w konkursie 'Wybieram zawód przyszłości' Sukcesy naszych uczniów w konkursie 'Wybieram zawód przyszłości'

Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunom (Paniom: Anecie Tereszkiewicz, Monice Krzywonos, Edycie Brzyskiej-Michalak). Podziękowania również dla Pana Józefa Stalca za opiekę podczas etapu rozmów kwalifikacyjnych w Łańcucie.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie 'Wybieram zawód przyszłości'