Stopień kontrastu:

A A A A

Rozmiar czcionki:

A A A

Ikona kontaktu telefonicznego

+48 17 74-83-140

Ikona kontaktu emailowego

sekretariat@zst.resman.pl

Zespół Szkół Technicznych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Wręczenie wyróżnień dla uczniów Koła Elektronicznego ZST

Opracowanie: Eugeniusz Bury. Opublikowano: 3 października 2023r.

W dniu 6 września 2023 roku w Siedlisku Janczar w Pstrągowej odbyło się wyjazdowe zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie, na które zostali zaproszeni również członkowie Koła Elektronicznego ZST. Zespół Szkół Technicznych reprezentowali: mgr inż. Eugeniusz Bury – przewodniczący Koła SIMP w ZST, mgr inż. Edyta Niemiec – Dyrektor ZST, mgr inż. Janusz Ficek, mgr inż. Wojciech Pilawski opiekunowie Koła Elektronicznego, Hubert Baran, Michał Gaweł, Jakub Pawłowski, Konrad Porębny z klasy 4AT, Stanisław Gajewski z klasy 3AT, wszyscy w zawodzie technik elektronik, Wojciech Dral z klasy 3DT w zawodzie technik programista.

Wyjazdowe zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie Wyjazdowe zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie Wyjazdowe zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie

Po powitaniu przez Prezesa Janusza Dobrzańskiego, krótkim wprowadzeniu, głos przejęli nasi uczniowie i zaprezentowali uczestnikom platformę mobilną ROBOZST, która została wyróżniona w konkursie XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu na "Najlepsze Osiągnięcie Techniczne 2022 Roku", organizowanym przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Wyjazdowe zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie Wyjazdowe zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie

Podczas prezentacji ROBOZST głosem przedstawił wszystkich reprezentantów szkoły, a następnie we współpracy z uczniami wykonał kilka ewolucji prezentujących jego możliwości techniczne. Po prezentacji Prezes Janusz Dobrzański wręczył uczniom i opiekunom wyróżnienia oraz życzył dalszych sukcesów zawodowych. Uczestnicy spotkania z uznaniem przyjęli prezentację naszych uczniów i bardzo wysoko ocenili umiejętności zawodowe i kulturę osobistą.